Share
Go down
avatar
Diamentowy Strażnik
Data dołączenia : 15/04/2017
Zobacz profil autorahttp://eternalwolvespack.blogspot.com

PRZECZYTAJ!

on Sob Kwi 15, 2017 7:46 pm
AVATARY:
Na zdjęciu powinno znaleźć się zdjęcie twojego wilka. Należy wysłać do Amery wiadomość na howrse/doggi/gmail lub na prywatnej wiadomości na tym forum, które zdjęcie jednej z twoich postaci(jeżeli masz ich kilka) ma być na twoim profilowym zdjęciu forum. Jest to potrzebne ponieważ na forum, profilowe mają określone wymiary, a Amera dopasuje wymiar zdjęcia i wstawi je na twój profil.(Wyjątek Leksiej, która uparcie pozostała przy zdjęciu człowieka, jednak kiedyś ją przekonam Very Happy)

NAZWA UŻYTKOWNIKA:
Nazwa konta powinna być taka sama jak na czacie watahy lub powinno być to imię jedno z twoich postaci(jeżeli masz ich kilka).

WYPEŁNIANIE PROFILU:
Podczas rejestracji wypełniasz takie luki jak Nazwa użytkownika, email, hasło, postacie oraz płeć. Tyle wystarczy. Wchodząc w edycje profilu można zauważyć inne luki, jednak wystarczy że wypełnisz tylko te, które były przy rejestracji.

PROBLEM: The length of the title for this topic must be ranging between 10 and 255 characters
Jeżeli wyskakuje Ci takie polecenie to oznacza, że wpisany tytuł jest za krótki. Nie zwracaj jednak uwagi na ten komunikat i aby post został dodany po prostu dodaj kilka spacji po napisaniu tytułu posta. To powinno wystarczyć.

CZEMU NIE MA MOJEGO POSTU?
Po zatwierdzeniu twojego postu, kiedy wszystko zostanie wpisane na profil wilka(jeżeli dotyczy to np. questów) post zostanie usunięty.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach