Share
Go down
avatar
Diamentowy Strażnik
Data dołączenia : 15/04/2017
Zobacz profil autorahttp://eternalwolvespack.blogspot.com

Wyślij wilka

on Sob Kwi 15, 2017 7:50 pm
Możesz wytworzyć ciekawe przedmioty dla swojego wilka. Zanim jednak coś stworzysz, musisz zebrać składniki, które znajdziesz na podróżach. Poniżej znajdziesz miejsca do którego możesz wysłać postać. Kiedy wyślesz swojego wilka na wyprawę, musisz zaczekać na następny dzień, a w wtedy w twoim poście pojawi się informacja jak przebiegła twoja podróż i co wilk zebrał. Aby wysłać wilka, kliknij "odpowiedz do tematu", zatytułuj post "W podróż!" i skopiuj ten formularz, wklejając do postu oraz wypełnij go:

Kod:
[b]Imię wilka[/b]:  wpisz tu imię wilka wysłanego w podróż
[b]Miejsce podróży[/b]:  wpisz tu nazwę miejsca do którego wysyłasz wilka


MIEJSCA
LAS
Opis: Zalesione miejsce poza Diamentowym Kontynentem, są bardzo bogate w składniki. Często można tam spotkać różne zwierzęta oraz ciekawe rośliny, mogą Ci się kiedyś przydać. Uważaj jednak na Karkadanny, które w lasach występują często i nie zawahają się zaszarżować na ciebie.
Składniki do zdobycia: woda, mięso, drewno, kamień, liść klonu, szałwia lekarska.

PLAŻA
Opis: Plaża jest bardzo pięknym miejscem. Oprócz syren, które czasami wylewają swoje łzy, można znaleźć także węże zakopane w piasku lub wygrzewających się na słońcu, piękne róże które rosną jeszcze przed granicą mieszania się ziemi z pisakiem oraz szałwię lekarską, którą można znaleźć wyrastającą z gorącego piasku. Uważaj jednak na Kelpie, które tylko czyhają na ciebie!
Składniki do zdobycia: łza syreny, jad węża, płatek róży, szałwia lekarska, woda.

PUSTYNIA
Opis: Miejsce gorące, prawie suche. Rzadko można znaleźć tam jakikolwiek zbiornik z wodą, dlatego warto się w nią zaopatrzyć przed podróżą. Znajduje się tam wiele kamieni, rzadkim zjawiskiem są kwiatki jednak można je tam znaleźć. Węże najczęściej wygrzewają się na słońcu lub pozostają zakopane w pisaku, aby zaatakować podróżującego. Kości zwierząt są tam częstym zjawiskiem, jeżeli będziesz miał -niekoniecznie- szczęście, to możesz zobaczyć 'cmentarzysko' - miejsce gdzie kości są jedna na drugiej.
Składniki do zdobycia: kamień, kość, pyłek kwiatowy, jad węża.

LATAJĄCA WYSPA
Opis: Jest to niezwykłe miejsce, najczęściej zamieszkiwane przez zwierzęta z umiejętnością latania, jednak Ci którzy nie posiadają skrzydeł, także mogą się do niej dostać. Niezwykły widok gwarantowany, emocje też niczego sobie. Latająca Wyspa ma na sobie ruiny pewnej budowli, jest ona zaopatrzona w metal, który może posłużyć do budowy broni. Z racji, że budynek porosły rośliny; łatwo znaleźć różę, szałwię czy chodźmy drzewo klonowe na szczycie budynku. Uważaj na przesiadujące tam Żar-Ptaki.
Składniki do zdobycia: pióro ptaka, płatek róży, metal, liść klonu, szałwia lekarska.

CIENISTE TERENY
Opis: Cieniste tereny są niebezpieczne. Często można znaleźć tam ruiny budynków zaopatrzone w metal oraz kamień. Bagna które tam występują mogę natychmiast Cię wciągnąć, ciągle towarzyszy Ci uczucie obserwowania przez kogoś, po drodze można znaleźć dziwne osoby - nigdy nic od nich nie bierz. Można zdobyć tam jednak liść klonu, czasami węże kryją się gdzieś w zaroślach. Uważaj na Błędne Ogniki, Mantykorę, Kelpie, Złośniki oraz Ostrodzioby Szkarłatnoskrzydłe.
Składniki do zdobycia: metal, drewno, pióro ptaka, liść klonu, kości, jad węża.

KOŚCISTA DOLINA
Opis: Koścista dolina, jak nazwa wskazuje - jest obfita w kości. Często można spotkać tak stworzenia złożone z samych kości, są niebezpieczne i agresywne; lepiej na nie uważać. Oprócz kości jednak można tam znaleźć odłamki metalu, a także drewno. Gdzieniegdzie pomiędzy kośćmi można zauważyć małe bajorka zaopatrzone w wodę.
Składniki do zdobycia: kości, woda, metal.

JASKINIA
Opis: W jaskini najczęściej możesz znaleźć wodę, a także kamienie. Ciemne zakamarki mogą kryć kości zwierząt lub ciekawe surowce, np. diament. Uważaj na takie stworzenia jak chmurnik. Nie jest on groźny jednak nie lubi kiedy zakłóca mu się czas odpoczynku. Jaskinie często zamieszkują także Mantykory oraz Złośniki. Można tam także zaobserwować piękne Świetlotyle. Jeżeli będziesz miał szczęście to uzbierasz szałwię lekarską lub różę.
Składniki do zdobycia: woda, kamień, diament, szałwia lekarska, róża.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach